LARACLASSIFIED - STYLES

Choose a color via color picker or click the predefined styles below.

Soft Skins


Patterns

Background Picker


Color Skins (with .css file)


Body Font Color Picker


This tool is just for demo site.  Purchase now

Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Xiaomi Redmi Note 4X Private

8 months ago Multimedia Warsaw   256 views

620 zł

  • img

0.0 star

Location: Warsaw
Price: 620 zł Negotiable

Wykonanie klasy premium.

Xiaomi Redmi Note 4X wykonany jest z solidnych materiałów. Na podstawie wykonania, można ocenić go pomiędzy 1500, a 2000 złotych, czyli tą większą półkę. Naprawdę nie można się do niczego doczepić. Redmi Note 4X jest klasyczną bryłą, którą dobrze znają fani tej marki. Na samym dole znajduje się tzw. grill chroniący głośnik. Po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania i głośności. Po lewej jest szufladka na karty SIM i pamięci. Na górze jest port słuchawkowy, podczerwieni i prawdopodobnie dodatkowy mikrofon, który niweluje szumy z otoczenia.Przód Redmi Note 4X w całości pokryty jest szkłem Gorilla Glass

Ultrawydajny system.

Xiaomi Redmi Note 4X pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 z wykorzystaniem nakładki MIUI. System jest w całości spolszczony i spokojnie każdy użytkownik może z niego korzystać.Bateria natomiast jest niesamowicie mocnym punktem Xiaomi Redmi Note 4X.

0d178c1b4151a5313adc445b1415

ccdeb85946539ff5ef1513848ace

GPS i Łączność

Jakość GPS jest dobra, prawie idealna, szczególnie podczas kiepskiej pogody. Gdy ktoś chce wykorzystywać Redmi Note 4X jako nawigację w samochodzie, to śmiało może to robić, bo odchylenia w tym przypadku nie są istotne. Odchyły sięgają tylko do 4-5 metrów.

Additional Details

Electronic Brand Xiaomi
Condition New

 
Note: You must be logged in to post a review.